Series
Ratings
115- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5- American PrimevalRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The Boys Season 4Rated ★ 3.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5- Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 2.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Oats StudiosRated ★ 3.5
- SANCTUARYRated ★ 4.5