Series
Ratings
17- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5