Series
Ratings
67
Youth of MayRated ★ 4.5- My DearestRated ★ 5.0
- Death's GameRated ★ 4.5
- Marry My HusbandRated ★ 4.5

Search: WWWRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.5