Series
Ratings
77
DynastyRated ★ 5.0- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 5.0
A Solo Lady's Recommendations Season 2Rated ★ 5.0- First LoveRated ★ 5.0
- Bling EmpireRated ★ 3.0
ElpisRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 5.0
A Solo Lady's Recommendations Season 1Rated ★ 5.0- The Crown Season 5Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Hey Handsome!Rated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 5.0
The Curry SongsRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5- Inventing AnnaRated ★ 3.5
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 4.5- Emily in ParisRated ★ 5.0
SwitchRated ★ 3.5
A Day-off of Ryoma TakeuchiRated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 5.0