Movies
Ratings
1437- StrawRated ★ 2.0
- Search OutRated ★ 0.5

The CulpritRated ★ 0.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 0.5- Kidnapping StellaRated ★ 0.5
When a Stranger CallsRated ★ 0.5- The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
AbigailRated ★ 1.0
Night SwimRated ★ 1.0- The PlotRated ★ 1.5
- Wall to WallRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
The Glass HouseRated ★ 1.0
Dog DaysRated ★ 3.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5

Troll FactoryRated ★ 2.0- Girl in the PictureRated ★ 2.0