Series
Ratings
499- To Your Eternity Season 3Rated ★ 2.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.0
- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 3.0- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
- Love MeRated ★ 2.5
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Surely TomorrowRated ★ 3.0
- 러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 2.5
- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 3.0
- Record of Ragnarok ⅢRated ★ 2.0
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0