Titles you rated
UnbelievableRated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Village Survival, the EightRated ★ 3.0

IRISRated ★ 3.5- Village Survival, the EightRated ★ 3.0

Find Me in Your MemoryRated ★ 2.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 3.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0