Series
Ratings
127- Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 1.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Family PlanRated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0