Series
Ratings
43
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
Black SailsRated ★ 2.5
Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Fist of the North StarRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0
City Hunter Season 2Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0