Movies
Ratings
86
The Social NetworkRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
NanaRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0