Series
Ratings
104
Make a Woman CryRated ★ 2.0- 愛人がいますRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 2.5
In Still Green DaysRated ★ 3.0
渡る世間は鬼ばかり パート2Rated ★ 3.5
渡る世間は鬼ばかりRated ★ 3.5
Aishiteru ~Kizuna~Rated ★ 3.5
アイシテル〜海容〜Rated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.0
Slow DanceRated ★ 3.0
개를 키운다는 것Rated ★ 3.5- Love Letter.Rated ★ 3.0
Long Love LetterRated ★ 3.0
JinRated ★ 2.5
Sanada MaruRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
鬼畜Rated ★ 4.0
指Rated ★ 4.0