Series
Ratings
45
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
TouchRated ★ 1.5
The Laughing SalesmanRated ★ 2.0
Fist of the North StarRated ★ 3.5
Maison IkkokuRated ★ 3.0
The Magic Angel Creamy MamiRated ★ 3.0
Kamen Rider BLACK RXRated ★ 4.0- Kamen Rider BLACKRated ★ 3.5
魔界都市〈新宿〉Rated ★ 3.5
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0
Cat's EyeRated ★ 2.0
ChihayafuruRated ★ 3.5
BakumanRated ★ 2.0
즐거운 무민 가족Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 1.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0