Series
Ratings
54
South ParkRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Xam'd: Lost MemoriesRated ★ 4.0
Eureka Seven AORated ★ 2.0
Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 5.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.0
FREEDOMRated ★ 3.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0