Series
Ratings
309
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0- PrimalRated ★ 3.0
- Invincible Season 3Rated ★ 3.5
- Invincible Season 2Rated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 3.5- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5- OzarkRated ★ 4.5
- OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5- The Boys Season 4Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0- Gen V Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5