Series
Ratings
910- Children of ShyrockRated ★ 3.5
Silent CourtRated ★ 2.5- ROOMRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.5- Keishicho Mayaku Torishimarika MoguraRated ★ 3.5
- Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
- The Unknown MeRated ★ 1.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Warau MatryoshkaRated ★ 2.0
- Legendary Head ShouRated ★ 0.5
- Take Me: Memory ArcRated ★ 2.5
- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 4.5
- Maruhino MitsukosanRated ★ 0.5
- Aoshima-kun Is MeanRated ★ 2.5
- Make Up with MudRated ★ 1.5
- Black PeanRated ★ 1.5
- Subarashikikana, Sensei!Rated ★ 0.5
- Mitasarezu, TomerarezuRated ★ 0.5
- Takara's TreasureRated ★ 2.0
- 初恋不倫~この恋を初恋と呼んでいいですか~Rated ★ 0.5