Series
Ratings
22
One Punch ManRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0

Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0