Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5
- Audition 109Rated ★ 1.5
- The People UpstairsRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5