Titles you rated

I Live AloneRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
MistyRated ★ 5.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 5.0