Titles you rated
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
War of MoneyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 2.5