Series
Ratings
26
LIFERated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
1리터의 눈물Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0