Series
Ratings
342
Dragon ZakuraRated ★ 4.5- Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 4.0- Slow TrainRated ★ 3.5
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 4.0
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- Cinderella ClosetRated ★ 4.0
- Anti HeroRated ★ 2.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5- Ebi Datte Tai ga TsuritaiRated ★ 4.0
- Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
- Glass HeartRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Renovation Like MagicRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.0
꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0