Series
Ratings
22
Scarlet HeartRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 1.0
High KickRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 0.5
Prison PlaybookRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0