Titles you rated
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
유희왕 1기Rated ★ 4.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- Ben 10Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.5
Samurai JackRated ★ 5.0- Ed, Edd n EddyRated ★ 3.0
- Codename: Kids Next DoorRated ★ 3.5
- 상상 속 친구들의 모험Rated ★ 3.5
Powerpuff GirlRated ★ 4.5- Teen TitansRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.5