Series
Ratings
24
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0