Series
Ratings
101
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0- Page TurnerRated ★ 4.0

Two WeeksRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0- D-DayRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5
The VirusRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5- White ChristmasRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5