Series
Ratings
171- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Alien: EarthRated ★ 2.5
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
- TempestRated ★ 2.5
- Low LifeRated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 2.5- The SympathizerRated ★ 4.5
- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- The Crown Season 6Rated ★ 5.0
- PlutoRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- RatchedRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0