Movies
Ratings
102
AssassinationRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
BlackRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0