Series
Ratings
41- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Wonder ManRated ★ 4.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Moon KnightRated ★ 4.0- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0- The Silent SeaRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0