Series
Ratings
213- Mask GirlRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Battle of FatesRated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
- Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.0
- Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.5
- Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0