Movies
Ratings
20
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0- Blood RainRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.0
AliensRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 1.0