Series
Ratings
157
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The King’s WomanRated ★ 3.5
Daddy FishRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.0- The LandRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 2.5- SangdoRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
TruthRated ★ 4.5