Titles you rated

Oh, the MysteriousRated ★ 3.0
Secret HealerRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.0
Should We Kiss FirstRated ★ 4.0- Wednesday Food TalkRated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
- SNL Korea Season 2Rated ★ 3.0
- Witch HuntRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0