Series
Ratings
36- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
New NonstopRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5