Titles you rated
- The First FrostRated ★ 4.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0

I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5