Series
Ratings
14- KiddingRated ★ 4.0
- KiddingRated ★ 4.5

The ProducersRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0