Series
Ratings
30
Legal HighRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 4.0- Armored Saurus Season 1Rated ★ 2.0
The Gymnastics SamuraiRated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 5.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 4.0- Hottest CouplesRated ★ 1.0
Iine! Hikaru Genji-kunRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 2.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
No Guns Life Season 1Rated ★ 3.0
LuoyangRated ★ 5.0