Series
Ratings
170- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5- TriggerRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
- WongyeongRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
BridgertonRated ★ 4.0