Titles you rated
- The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
- The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
- 삼시세끼 LightRated ★ 2.5
- Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.0

I Live AloneRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Youn's StayRated ★ 3.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
- I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0
- Jinny's KitchenRated ★ 3.0
- A Clean SweepRated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.0
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
- Singles' InfernoRated ★ 2.5