Series
Ratings
15- The MoleRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
DamoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5