Series
Ratings
204
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.5
- Call of the Night Season 2Rated ★ 3.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0
- Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Mr. ScorseseRated ★ 4.0- NEW OLD BOYRated ★ 3.5
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- RipleyRated ★ 5.0