Series
Ratings
126
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- TomorrowRated ★ 1.0
StartupRated ★ 1.5
Thirty-NineRated ★ 1.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 1.5- The Silent SeaRated ★ 1.5
Run OnRated ★ 1.0
Our BluesRated ★ 0.5- Juvenile JusticeRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 1.0- 블리치Rated ★ 2.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0