Series
Ratings
83
Food FightRated ★ 3.5
LES ADVENTURES DE TINTINRated ★ 3.5
Rascal the RaccoonRated ★ 3.5- Japan's Number One Jerk SalarymanRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 4.5- Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 4.0
氷壁Rated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0- Ms. Koizumi Loves Ramen Noodles 2016 spring SPRated ★ 3.0
- Furuhata Ninzaburo SP The "Documentary" episodeRated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo SP 5Rated ★ 3.5- Furuhata Ninzaburo SP The Flower Arrangement MurderRated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo SP The Australian MurderRated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo SP The SMAP MurderRated ★ 3.5
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo SP The Spanish Embassy MurderRated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo FinalRated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 3.5