Series
Ratings
26
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5