Titles you rated

Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0- The RanchRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5