Series
Ratings
18
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Real MenRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5