Series
Ratings
690- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Tonbo!Rated ★ 3.5
Umineko: When They CryRated ★ 2.0- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.0
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 2.5- A Salad Bowl of EccentricsRated ★ 3.0
A Condition Called LoveRated ★ 0.5- Girls Band CryRated ★ 4.0
A Sister's All You NeedRated ★ 2.5
PlanetesRated ★ 4.5
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 1.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Undead Murder FarceRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 2.5- Arknights: Prelude to DawnRated ★ 2.5
Arknights: Perish in FrostRated ★ 2.5