Titles you rated
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0