Series
Ratings
12
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5