Series
Ratings
268- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
- Wonder ManRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 3.0
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
- The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
- The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
- The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5