Series
Ratings
194- Low LifeRated ★ 3.0
- TempestRated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- When the Stars GossipRated ★ 1.5
- The FrogRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- The BequeathedRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.0- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5- Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0